Huvitöö

Spordi ja huvitöö üritused 2012/13 õ.-a.

 

I POOLAASTA


September

Esimene koolipäev,   1. september

Vanavanemate päev,   10. september

Reipalt koolipinki,   12. september

Jalgpalliturniir 8.-9. kl poistele,  13. september

Taimeseade konkurss koolis,  13.,14. september

Sinimägede retk,   14.-16. september

1.-3. klassi teatrireis,   17. september

EKSL jalgpallivõistlus, 6.-9. kl 19. september

Taimeseade konkurss maakonnas, 26. september

Õpioskuste võistlus 6. kl,  27. september

Marjanäitus,    september

 

Oktoober

Looduspäev,    2. oktoober

Õpetajate päev,    5. oktoober

Näitus „Tagasi lapsepõlve“,  oktoober

KOOLITOP,    10. oktoober

Tipa Tapa jalgpalliturniir 1.-5. kl,  11. oktoober

4.-9. klassi teatrireis,   16. oktoober

Ettelugemispäev maakonnas,  17. oktoober

Spordipäev,  oktoober

Stiilipäev,    19. oktoober

Spordiviktoriin,    oktoober

 

November

Poiste nädal,    5.-9. november

Isade päev,    11. november

Jalgpalliturniir, 7.-9. kl tüdrukutele 09. november

Kunstivikker,    13. november

Tuleviku Kompass,   21. november

Kirjanduslik karneval,   23. November

 

Detsember

Maja kaunistamine,    detsember

Hoolekogu heategevuskontsert,  2. detsember

Heategevusprojekt,     detsember

Jõulu meisterdamise töötuba,  6. detsember

Jõulurahu väljakuulutamine,  13. detsember

Kaunite jõululaulude kontsert,  13. detsember

Jõulupidu,    20. detsember

 

II POOLAASTA


Jaanuar

Kooli 117. sünnipäev,             7. jaanuar

folkloorikava “Jürist mihklisse” DVD esitlus   7. jaanuar

5.-7. klassi jalgpalliturniir          9. jaanuar

Ujumine 2.-3. klassile             alates 18. jaanuarist

Kolme kooli sõpruskohtumine spordis 16. jaanuar

Algklasside spordipäev           jaanuar

Maakondlik etlejate konkurss 30. jaanuar

 

Veebruar

Põhikooli ansamblite päev,     6. veebruar

Vastlapäev,                        12. veebruar

Sõbrapäeva laat,                14. veebruar

Playback show,                  14. veebruar

EV 95. aastapäeva aktus,    22. veebruar

 

Märts

M. Jõgi võrkpallivõistlus tüdrukutele, 7. märts

Türdukute nädal,                4.-8. märts

Lümanda Valla Laululind,       13. märts

Koolisisene õpioskuste olümpiaad    14. märts

Spordiviktoriin                     märts

Maakondlik põhikoolide näitemängupäev 30. märts

 

Aprill

Naljapäev,                         1. aprill

M. Jõgi võrkpallivõistlus poistele, 3. aprill

Maakondlik koolimoe konkurss,   20. aprill

Õpetajate teatrireis Pärnu,   27. aprill

Metsa istutamine                     aprill

 

Mai

Heategevuslik teatejooks,        mai

Käsitöönäitus,                        mai

Emadepäeva kontsert,            mai

Projektipäev “Kiiremini, kaugemale, kõrgemale” mai

Viimase koolikella aktus,      27. mai

Spordiviktoriin,                       mai

Projektipäev Läänemaale,   31. mai

 

Juuni

Vigurvänt,                         3. juuni

Maakondlik laulupidu,           8. juuni

Lõpuaktus,                       14. juuni

 

 


^Algus

<Tagasi