Stiilipäev

20. oktoobril toimus õpilasesinduse korraldatud stiilipäev “Punk on lahe”. Õpilasesinduse koosolekul pakuti ka muid teemasid, kuid punk jäi ikkagi peale.

Hommikul oli garderoobis peegli ees suur sagin, sest kõik kontrollisid oma soengut, jumestust ja riietust. Imestati Andra juuste üle, sest need olid vingelt püsti pandud. Kui kõik olid Andra soengu vaimustusest üle saanud, saabus garderoobi Mark, kellel oli poistest kõige ägedam soeng. Teistel poistel olid lahedad värvilised juuksed ja üles pandud tukad.

Tundide alguses oodati põnevusega õpetajaid klassi, sest taheti näha neidki punkaritena. Enamus õpetajatest olid riietunud punkariteks ja küsisid ka meilt punkarluse kohta. Saime ise ka rohkem teada punkarite elust. Vahetundide ajal oli märgata palju tanksaapaid ja nahkjakke. Oli palju punaseid ja siniseid juukseid.

Juuksur Teisi Valge käis meile rääkimas juustest ja nende hooldusest. Tänu talle saime kõik targemaks. Suur aitäh talle!

Õpilasesindus tänab kõiki, kes võtsid stiilipäevast osa ja loodame, et sama suure aktiivsusega võetakse osa ka tulevastest üritustest!

Kertu Tuuling

9.klass