Sügisnäitus

Kui seenesaak on sel aastal kesiseks jäänud, siis erinevaid marju on koduümbruses ja metsas rikkalikult, sest 23.-27. septembrini oli koolis sügisnäitusel 45 erinevat söödavat ja mittesöödavat marja (käbi). Kontpuu, türnpuu, paakspuu, must leeder, lodjapuu, viirpuu, kukerpuu, kuslapuu – need on vaid mõned näited, mida õpilased näitusele tõid. Esindatud olid ka jugapuu, tema sügiseks küpsenud marikäbi on ilus ja punane, kuid selle vaiguta okaspuu seemned on väga mürgised. Need ja mitmed teised teadmised said loodusõpetuse tundides selgemaks, kui lehti, vilju ja oksi käega katsuda ja silmaga näha sai. Rõõm, et meil on nii aktiivsed lapsed ja lapsevanemad, kes näituste koostamisel kaasa löövad.