Tantsulaager

Kevadisel koolivaheajal, 23.-24. aprillil toimus Lümanda lubjapargis meie kooli 5.-7. klassi tantsurühma tantsulaager. Ei saa märkimata jätta, et initsiatiiv laagri korraldamiseks tuli tantsijatelt endilt. Laagri üheks eesmärgiks oli uute tantsude õppimine, et osaleda 18. mail muuseumiöö raames toimuval tantsupeol „Öös on mustreid” Kuressaare lossihoovis. Samas oli soov aktiivselt sisustada koolivaheaja päevi ja mõnusalt koos aega veeta. Esimene laagripäev oli väga töine. Alustasime kell 11.00 tantsutrenniga ja väikeste vaheaegade ning lõunapausiga lõpetasime kell 16.30. Õhtusse jagus võistluslikku põnevust orienteerumise rajal, mille korraldas meie tubli noorsootöötaja Marie Köster. Seejärel nautisime ühist grilliõhtut. Ööelu möödus rahulikult ja tantsijate und valvas Marie. Teist laagripäeva alustasime kell 9.00 juhendaja küpsetatud pannkookide ja maasikamoosiga. Maitses hästi. Kell 10 alustasime tantsutrenniga, et üle korrata kõik eelmisel päeval õpitu. Päris hästi oli meeles. Laagri lõpetasime keskpäeval. Kodu poole minnes olime küll veidi väsinud, aga õnnelikud. Aitäh teile toredate laagripäevade eest tublid tantsijad Kärt Tiitson, Vanessa Vihman, Friida Põld, Kristi Malm, Kristina Vammus, Kusti Väli, Markus Vaha, Juhan Tuulik, Karl Markus Kallas, Maria Õunap, Kristi Tiitson ja Joosep Lonks. Suur tänu, Marie! Tantsurühma esinemist saate näha emadepäeva kontserdil reedel, 10. mail kell 18.00 Lümanda koolis.

Ulvi Põld
tantsurühma juhendaja