Võimlemisfestivalilt kuldplaat

20. aprillil korraldas Eesti Spordiselts Kalev suure võimlemisfestivali “Kauni rühiga ellu”. Võimlemisfestival kutsuti ellu 1993. aastal, tänavu toimus festival 26. korda. Igal aastal võtavad festivalist aktiivselt osa lasteaiad, koolid, klubid ja muud liikumisrühmad. 10-liikmeline žürii hindab 10 palli süsteemis võimlemisrühmade esinemist. On võimalik saavutada kuld-, hõbe- või pronkstase. Harrastajate festival on tänaseks saanud vabariigis väga populaarseks. Sel aastal osales 850 võimlejat 65 kavaga. Festivalil osalesid Saaremaa võimlemisklubid “Pärl” ja “Flex”, mõlemad kahe rühmaga. Kokku saavutati 3 kuld- ja üks hõbeplaat. VK Flex noorem rühm Vikerkaar teenis kava “Üks kirju lugu” eest kohtunikelt 88 punkti ja sai hõbeplaadi. Vanem rühm “Sädelus” esitas veatult hüpitsakava ja teenis kohtunikelt 97 punkti, saades sellega kuldplaadi omanikeks. Rühmas lõid kaasa ka 7. kl õpilased Maria Õunap ja Kristi Tiitson. Palju õnne!

Pildil: Treener Tiina Käeni rühmad “Vikerkaar” ja “Sädelus”. Meie õpilased Kristi ja Maria tagareas.

Õpetaja Urve Vakker