Teadusbuss taas Lümandas

25. novembril 2014 oli Lümanda koolis külas teadusbussi “Väike vanker” meeskond. Õpilaste poolt väga oodatud sündmus andis taaskord võimaluse osa saada teadusteatri põnevast etendusest. Bioloogiatudeng Eneli Simson ja geograafiatudeng Uku-Kaspar Uustalu võlusid õpilasi juba esimeste katsetega. Õpilased osalesid etendusel aktiivselt ja ükski esinejate küsimus ei jäänud vastuseta. Lisaks said õpilased end ergastada kas elektrienergiaga või lihtsalt toreda naljaga. Etendus lõppes traditsiooniliselt – õpilased said teada, mida teeb paukgaas, kui see süüdata.

Koolipere tänab kogu teadusbussi meeskonda ja sihtasutuse Ülikoolide Keskus Saaremaal tegevjuhti Maie Meiust põneva ürituse korraldamise eest. Tulge ikka külla!

Õp Janno Tuulik