Teatrireis Viljandisse

16. oktoobril käisid 4.-9. klassi õpilased teatrireisil Viljandi Ugalas. Vaatasime etendust „Inetu“. See oli H. C. Anderseni muinasjutu põhjal tehtud noortemuusikal, mille sisu sobis väga tänapäeva konteksti – kui sa oled teistest erinev, siis sind ei võeta mängu, sind kiusatakse jmt. Ainult hea sõna- ja sõbralikkusega võidad sa kõige kurjemad vaenlased. Kuna reis Viljandisse on päris pikk, siis sõidu ajal olid meil giidideks õpetajad Urve Vakker ja Kairit Kiisla, kes meie sõiduaega toredate faktide- ja legendidega püüdsid huvitavamaks teha. Peale etendust külastasime ka Viljandi lossivaremeid ja jalutasime üle rippsilla.

Reis sai teoks tänu Rahvakultuurikeskusele ja toetusprogrammile Teater maale, kust saime suurema osa transpordirahast. Suur aitäh ka peredele ja koolidirektorile, kes toetasid meie reisi puuduoleva summaga.