Puu- ja köögiviljanädal

8.-12. oktoobril sai koolis teoks puu- ja köögiviljanädal.

Nädala eesmärgiks oli propageerida tervislikku toitumist ja tõsta köögiviljade populaarsust. Nädala tegevustesse mahtusid puu- ja köögiviljanäitus (õpilased ja õpetajad tõid kodust eksponaadid), koduste hoidiste konkurss-näitus, mis lõppes reedel hoidiste maitsmisega ja parimate väljaselgitamisega. 5.-7. klassi tüdrukud aitasid teisipäeval menüüs olnud ühepajatoiduks vajalikke komponente tükeldada, õunu koorida, lauda katta.
1.-3. klassi õpilased said oma fantaasial lasta lennata meisterdades köögiviljadest toredaid elukaid. Nende meistriteosed lisasid vürtsi meie näitusele. Neljapäev oli pühendatud omaloomingule. Vaimukad haikud, luuletused leidsid oma koha stendil kogu kooliperele lugemiseks. Iga päev oli koolitoidu menüüs 1 toit puu- või köögiviljadest.

Veerandilõpu aktusel kuulutasime välja hoidiste konkursi võitjad. Siljan Kasela – suurima köögivilja tooja; Lisett Nurja – üllatushoidis; Gerli Rakaselg – parim soolane hoidis; Martin Trumann – parim magus hoidis. Tänusõnad ja pikk pai kõikidele õpilastele, nende vanematele ja õpetajatele, kes aitasid selle tervisliku nädala teoks teha!