Trimestri lõpetamine ja EV 106. sünnipäev

23. veebruaril toimus koolis II trimestri lõpetamine ja EV 106. sünnipäevale pühendatud pidulik aktus. Koolipäev algas kogunemisega, kus parimad õppijad ja tublid tegijad said direktori poolt tunnustatud suure hulga šokolaadidega. Seejärel suunduti tundidesse.

Päeva teine pool kuulus EV 106. sünnipäeva tähistamisele. Pidulikul aktusel lauldi Eesti Vabariigi hümni ja kooli laulu. Seekord oli meie külaliseks abivallavanem Koit Voojärv, kes kõneles kodu, eesmärkide püstitamise ja vabaduse tähtsusest meie elus. Isamaa sünnipäevale pühendatud  kontserdil esinesid meie oma kooli õpilased. Aktus lõppes traditsioonilise kätlemisega. Koolipäevale ja trimestrile pani ilusa punkti ühine pidulik lõunasöök!

Aitäh kõigile tegijatele ja külalistele!
Kosutavat koolivaheaega!

Õpetaja Reet Laht