Tüdrukud saavutasid jalgpallivõistlustel taas võidu

17. septembril 2014 toimusid Salmel Eesti Koolispordi Liidu Saaremaa alagrupi jalgpallivõistlused. Osales seitse maakonna kooli, kes panid välja kolm tüdrukute ja seitse noormeeste võistkonda. Tüdrukutest võitis kindla ülekaaluga Lümanda. Kahes mängus löödi vastase väravavõrku kümme palli ja üks kiirrünnak tõi edu vastastele, seega seis 10:1. Meie väravakütid olid Marie-Elis Kuivjõgi 5, Kerli Kask 4 ja Laura-Maria Jõgi 1 väravaga. Peale nende mängisid naiskonnas veel Jaanika Himmist, Lisett Nurja, Eva Ratas, Laura Toomesoo ja Kristin Himmist. 8. oktoobril toimub vabariiklik finaal Viljandis.

Ka noormehed mängisid hästi, kuid kahjuks jäi realiseerimata palju soodsaid olukordi. Alagrupist võideti Kaalit ja mängiti viiki Valjalaga ning poolfinaalis kaotati Salmele 2:1. Meeskonnas lõid väravaid Tenno Kaskmäe 5, Rando Tarkmeel 2, Stiiven Sirgo 2 ja Karl-Alder Kuivjõgi 1. Mängisid veel Sander Suurna, Ott-Kaarel Tõru, Mihkel Kiks, Kristo Ninn.

Õp Urve Vakker