Tüdrukute nädal

4.-8. märts oli koolis tüdrukute nädal.

Esmaspäeval, 4. märtsil tutvustas  Inge Jalakas tüdrukutele zumbat, mis on  on emotsionaalne tantsuline fitnesstreening.

Zumba  sisaldab tuntud ja vähemtuntud ladina-ameerika tantsude elemente nagu salsa, merengue, reggaeton, cumbia, samba, batchata, cha-cha, kõhutants, hip-hop, swing jt. Kõik tüdrukud 1.-9. klassini nautisid energilise treeneri õpetusi ja kuumi ladina-ameerika rütme!

Teisipäeval, 5. märtsil oli külas Leena Mölder, kes õpetas lauakatmist ja  magustoidu valmistamist. Üheskoos valmistatud küpse õuna-vahukoorevaht kaneelipulgakestega maitses ülihästi.

Kolmapäev, 6. märts oli tüdrukute lemmiktoidu päev.  Õpilasesinduse liikmed Martin Mägi ja Anti Väli olid juba eelmisel nädalal küsitluse teel välja selgitanud meie tüdrukute lemmiktoidud, milleks osutusid pitsa, pasta ja pannkoogid. Kahte viimast mainitud rooga saigi koolipere kolmapäeva lõunaks.

Neljapäeval, 7. märtsil sai teoks järjekordne M. Jõgi võrkpallivõistlus tüdrukutele, millest võttis osa ka meie kooli võistkond.

Reede, 8. märts oli tervenisti pühendatud naiselikkusele.

Juba hommikul ootasid Martin, Anti, Stiiven ja Karl-Alder kooli fuajees, et kõiki saabuvaid naisolevusi tervitada kauni lilleõie ja pühadetervitusega. Hiljem toimusid töötoad juuksur Keete Viira ja küünetehnik Elika Sepaga, kes jagasid kauniks olemise nippe ja vastasid tüdrukute küsimustele.

Tüdrukutel oli sel päeval lubatud kanda igasugu ehteid ja aksessuaare, mida tavapäeval pole sobilik kanda. Tore oli näha tüdrukuid, kes olid kapist oma kaunid kleidid ja seelikud välja otsinud ning nägid tõeliselt naiselikud välja.

Tüdrukud said ka hääletada heatahtlikuma, viisakama ja sõbralikuma poisi poolt. Tiitli omanik kuulutatakse välja veerandilõpu aktusel.

Aitäh kõikidele abilistele, tänu kellele meie kooli tüdrukute nädal sai kirevaks ja lilleliseks!