M. Jõgi 12. mälestusvõistlus võrkpallis (tüdrukud)

7. märtsil toimus Lümandas 12. Manivald Jõgi mälestusvõistlus võrkpallis, kus võtsid mõõtu nelja maakooli võistkonnad.

1. koha saavutas Valjala kool, kus oma parima andsid Jane Treima (võistkonna parim mängija), treener Ene Kask ja õpetaja Andre Kuntsel. 2. koha saanud Leisi kooli parim oli Hanna Mari Villsaar, treener-õpetaja Toivo Lepp. 3. koht läks Kärlale. Neil oli võistkonna parim Helina Magus, treeneriks Jüri Tõru. Üle mitme aasta oli ka Lümanda võistkond mängimas ja tegi seda üsnagi südikalt, saavutades 4. koha. Võistkonnas olid Laura-Maria Jõgi, Kätlin Kask, Marie-Elis Kuivjõgi (parim), Mari-Ann Udeküll, Andra Kuivjõgi, Kairi Rakaselg, Karl-Alder Kuivjõgi ja Kristo Ninn. 3. aprillil toimub Lümandas noormeeste võrkpallivõistlus, kus platsil saavad oma mänguga toeks olla ka kuni kaks tüdrukut.