Tuule Cup poistele

11. mail toimus kaks FC Kuressaare turniiri 5.-7. klasside ja 8.-9. klasside poistele.
Tuule Cup 5.-7. klassi poistele võitis Lümanda, Kahtla ja SÜG-i ees.

Lümanda – VLK 1:1 väravalööjad (Uku Kassuk)
Aste – Lümanda 0:3 Rando Tarkmeel, Uku Kassuk, Joosep Lonks
Lümanda – SÜG 0:1
Kahtla – Lümanda 0:5 (Gert Lonks, Joosep Lonks, Rando Tarkmeel, Uku Kassuk)
1.-2. koht Kahtla – Lümanda 1:5 (Rando Tarkmeel, Joosep Lonks o.v, Joosep Lonks)

Lümanda Põhikool võistkonnas olid Juhan Tuulik, Uku Kassuk, Gert Lonks, Mark Lonks, Joosep Lonks ja Rando Tarkmeel. Mängud olid tasavägised ja surnud ringiga sai eelvoorudest edasi finaali parema väravate vahega meie meeskond. Siin õnnestus Kahtlat taas võita ja seega kogu turniir. Ka esimesel etapil saalijalgpallis võitsid siin vanuserühmas meie poisid. Konkurentsis oli 5 meeskonda: Aste, Kahtla, Lümanda, VLK ja SÜG.

Tuule Cup 6.-9. klassi poistele võitis Vanalinna kool, SÜG-i ja Lümanda ees.
Meie meeskonna mängud:
Lümanda – Kahtla 5:0; SÜG – Lümanda 1:0; Lümanda – KG 2:4; VLK – Lümanda 5:0
3.-4. koht KG – Lümanda 0:0 (3:4 penaltid)
1.-2. koht SÜG – VLK 1:1 (1:3 penaltid), võit Vanalinna koolile.
Meie meeskonda lisandus Kristo Ninn.
Selleks õppeaastaks on koolide jalgpallivõistlused läbi, kuid maakonna koondistes mängivad pallurid jätkavad täie hooga liiga jm mänge pea kogu suve jooksul.

Õpetaja Urve Vakker