Kevadkontsert

Reedel, 11. mail toimus Lümanda kultuurimajas kooli ja lasteaia ühine kevadkontsert. Lasteaiast esinesid solistid Robi Pokk, Linda Maastik, Liisa Kallas ja Elsa Põld. Veel laulis Mõmmikute rühm ja tantsisid rahvatantsijad. Kooli poolt esinesid mudilaskoor, muusikaring, flöödimängijad, 5. klassi näitemängutrupp ja rahvatantsijad. Minu Tantsukoolist olid esindatud nii kooli kui lasteaia tantsijad. Kontserdi lõpus esinesid 6.-9. klassi tüdrukud oma Playback kavaga “YMCI” ning finaaliks laulis-mängis bändikool. Kultuurimaja fuajees oli võimalik vaadata Lümanda Põhikooli õpilaste kunsti- ja käsitöönäitust. Avatud oli ka kohvik, kus sai keha kinnitada Marta-Loviise maitsvate võileibade ning küpsetistega. Täname kõiki esinejaid ning nende juhendajaid: Ülle Reinsoo, Merle Sillavee, Laura Olesk, Ulvi Põld, Karin Pulk, Sirje Lulla, Ain Kivilo, Külli Lindau, Kristina Tiitson, Kaur Filippov, Janno Tuulik.

Huvijuht Reet Laht