Heategevuslik teatejooks

10. mail anti keskpäeval start 13. korda toimunud heategevusjooksule. Üle vabariigi osales umbes 12 000 õpilast 4.-9. klassidest. Sel aastal kogutakse raha Haapsalu liikumispuudega lastele mängu- ja treeningväljakute rajamiseks. Üritusega pööratakse tähelepanu liikumispuudega inimestele/lastele ja palutakse helistada 900 7777, et annetada 7 eurot heategevuseks. Jooks toimus 26 erinevas paigas üle vabariigi. Kuressaaares toimunud jooksul osales 537 õpilast. Esindatud oli 11 kooli ja 67 võistkonda: Kuressaare Gümnaasiumist 25, Kuressaare Ühisgümnaasiumist 12, Vanalinna koolist 11, Kärlalt 5, Lümanda 4, Aste 4, Leisi 2, Salme 1, Kaali 1 ja Mustjala 1, Tornimäe 1. Meie kool oli esindatud nelja kaheksaliikmelise võistkonnaga, kes esindasid 5., 6., 8. ja 9. klassi. Kõik osalesid innukalt ja rõõmsalt nagu jooksu idee ongi. Meie koolil oli ka õnne, sest väljaloositud üks MESIKÄPA kommikott tuli meie koolile.

Õpetaja Urve Vakker