Vigurvänt ja jalgratturite eksamisõit

Jalgratta osavussõiduvõistlus Vigurvänt 2018 sai teoks 4. juunil. Sel aastal toimus takistussõit jalgrattaga veidi uuendatud kujul, kuid sisu jäi samaks: sõita osavalt ja kiirelt ning läbida rada võimalikult väheste eksimustega. Põhielemendid olid suunakoridorid, poomi ületamine, ühe käega sõit ja rõnga viimine, koridori läbimine, kaheksate sõit ja nö muru ralliraja läbimine. Lisaks vigurvända võistlusele sooritasid 3. klassi õpilased jalgrattaeksami. Võistlusest võttis osa 33 õpilast 1.-9. klassini. Vigadeta läbisid raja Kristo Ninn, Kusti Väli ja Kaur Robin Vaher. Oma vanuserühmas olid tublimad Mia Maastik, Emilie Pink, Ingrid Kuivjõgi, Markus Asuja, Kaur Robin Vaher ja Joonas Saarela, Elis Ignatovitš, Vanessa Vihman ja Kristina VammusErik Ignatovitš, Rego LaaneArtur Teller ning Kristo Ninn.

Õpetaja Urve Vakker