XVII M. Jõgi turniir maakoolide tüdrukutele

Naistepäeva eel toimus juba XVII korda maakoolide tüdrukute võrkpalliturniir. Kohal olid kolme kooli esindused. Võidu viis koju taas Kärla Põhikool ja nendele ka Kuressaare Audi peaauhind. Õpilasi treenib kogenud treener Asko Esna, parim mängija Kaisa Tänav. Võistkonnas lõid kaasa veel: Triinu-Liis Torri, Anete Antsaar, Helena Karmen Saar, Eva Sõmmer ja Sessely Järvalt.
2. koha saavutas Leisi Keskkool, treener Toivo Lepp, parim mängija Karoli Mägi. Temaga koos mängisid veel: Elisa Mägi, Hannaly Õunaid, Andra Kallas, Jüri Valt, Arvet Ükskask ja Rainer Rinderberg. 3. koht kuulus võõrustajatele. Lümanda kooli võistkonnas mängisid Eva Ratas (kooli parim), Kerli Kask, Victoria Vihman, Liisu Lilles, Marii Silts, Joosep Lonks ja Juhan Tuulik, õpetaja Urve Vakker. Kohtunikuametis olid väga tublilt Kristina Vammus ja Sandra Argel.

Õpetaja Urve Vakker