1. klass katsetas uut aabitsat

Koolibri kirjastusel on valmimas uus aabitsakomplekt “Sõnasööbiku jälgedel”, mille autoriks on meie kooli vilistlane Katri Sild (endise nimega Hoogand). Aabits põhineb raamatul “Piia Präänik ja Sõnasööbik”, mille autoriks on meiegi kooli külastanud armastatud lastekirjanik Kairi Look.

1. klassi õpilased said kogu I poolaasta jooksul elada kaasa Sõnasööbiku seiklustele. Selle käigus tegime väga eriilmelisi ja vaheldust pakkuvaid arendavaid ülesandeid ning andsime oma väikse panuse aabitsa lõpliku versiooni valmimisele. Õpetajal toimusid iga nädala lõpus veebikohtumised aabitsa koostajatega ja tore oli kuulda ka teiste koolide õpetajate kogemusi (katsetuses osales 6 kooli üle Eesti). Väga kasulik ja huvitav oli saada aimdust, kuidas valmib õppekirjandus.

Kairit Kiisla
klassiõpetaja