7. klassi jõulupidu

7. klassi jõulupidu

Ketriin:
Läksime klassiga kella ühese bussiga Marta-Loviise külalistemajja jõulupidu ette valmistama ning tegime vanematele korraliku jõulutoidu, millega läks aega paar tundi. Siis harjutasime natukene oma kava. Kella kuue paiku tulid kohale meie vanemad ning me alustasime oma luuletuste lugemist ja laulsime neile ka kaks laulu. Siis palusime vanematel ilusti lauda istuda ning sööma hakata. Kui olime ilusti ära söönud, tegime erinevaid seltskonnamänge ja siis oli käes magustoidu aeg. Kui magustoit oli ära söödud, jutustasime erinevaid jutte ning siis oli kingituste jagamise aeg. Minule väga meeldis meie klassi jõulupidu ning ootan juba järgmist korda.

Joonas:
Reedel, 8. detsembril toimus meie jõulupidu Marta-Loviises. Kohale läksime ühistranspordiga, mis väljus bussipeatusest kell 13.00. Kui sinna jõudsime, hakkasime peoruumi valmis sättima. Meie menüüs oli ahjukala, kartulisektorid, peedisalat ja magustoiduks oli laavakook. Kui oli kätte jõudnud aeg, mil külalised olid kohale jõudnud, esitasime neile luuletuse ja kaks laulu. Mängisime paar mängu ja siis jõudiski kätte aeg otsad kokku tõmmata. Kokkuvõtteks õhtu oli täis nalja ning rõõmu ja mina jäin peoga rahule.

Andreas:
Reedel, 8. detsembril toimus Marta-Loviises meie klassi jõulupidu. Väljasõit bussipeatusest oli kell 13.00. Kui kohale jõudsime, hakkasime kõigepealt peoruumi valmis sättima. Meie menüü oli seekord teistsugune, sest eelnevatel aastatel on olnud menüüs liha ja hasselpaki kartulid, aga seekord oli ahjulõhe ja sektorkartulid, aga kahjuks magustoit oli ikka sama ehk muffin koos moosi ja jäätisega. Pärast seda oli kinkide jagamine, kus meie vanemad said meie minifirma LYM WOOD poolt tehtud puidust medalid. Magustoidu ja pearoa vahel olid ka mängud. Kokkuvõtteks kõigile meeldis ja kõik olid väga rahul meie peoga.

Eliisa:
Läksime kella 13.00 bussiga Marta-Loviisesse, kus me katsime lauda, tegime süüa ja harjutasime oma kava. Kella 18.00st jõudsid kohale meie kutsutud külalised (üldiselt vanemad) ning esitasime neile oma kava ehk üks luuletus ja kaks laulu pluss ka veel Arthuri väike kõne. Pärast läksime kõik lauda ning sõime enda tehtud toitu (ahjulõhe, kartul ja muud lisandid). Vahepeal olid mängud ning pärast rahmeldamist oli magustoidu söömine (fondant). Kokkuvõtteks tundus, et kõigile meeldis ning võib-olla teeme järgmisel aastal jälle.

Arthur:
Meie jõulupidu toimus 8. detsembril. Kohale läksime me liinibussiga, mis väljus kell 13.00. Alguses, kui sinna jõudsime, hakkasime peoruumi kaunistama. Peale kaunistamist läksime süüa tegema, menüüs oli ahjukala, kartul, toor- ja peedisalat ning magustoiduks oli laavakook. Kui ettevalmistused said tehtud, tulid vanemad kohale. Esitasime neile paar laulu ja ühe luuletuse, mängisime ka erinevaid liikumismänge. Kokkuvõtteks oli ettevalmistuste tegemine lõbus ja õpetlik, kuid päeva lõpupoole tuli ka närv sisse.