100 päeva koolis

Reedel, 8. detsembril täitus 1. klassi õpilastel 100 päeva koolilapseks olemist. Sel puhul tehti külaskäik Lümanda lasteaeda. Õpilaste sõnul oli lasteaias vahepeal nii palju muutunud – mööblit oli ringi tõstetud, uusi mänguasju oli juurde tekkinud ja isegi kaks õpetajat ning mõned lapsed olid päris uued.

Meile loeti jõululugu, saime osa advendikalendri üllatusest ning õpilased said jutustada, kuidas neil koolis läheb. Lemmiktundidena nimetati peaaegu kõiki õppeaineid. Kui aga jutud said räägitud ja mängud mängitud, pakkusid lasteaia õpetajad võimalust ka lõunauinakust osa võtta, aga selle peale arvasid 1. klassi õpilased, et nüüd on õige aeg kiirelt lahkuda, veidi lumes möllata ja ikkagi rõõmsalt tagasi koolimajja tulla.

Miina, Mia-Loore, Remi ja Rimo emad panid meile ka külakosti kaasa. Suur tänu neile selle eest!

Kairit Kiisla
klassijuhataja