Jõulupidu tegi meele rõõmsaks

Kuna kolmapäeval, 20. detsembril oli maa täitsa roheline, siis tuli jõuluvana meile külla oma uue super-hüper-megaägeda masinaga, mille nimi kellelegi meelde ei jäänud, küll aga pani ahhetama asjaolu, et selle pagasiruumi mahuvad kõik tema põhjapõdrad.

Meie aga omakorda panime jõuluvanagi natuke ahhetama, sest iga klass (+ töökas kollektiiv) oli jõulupeoks selgeks saanud eeskava, mida kingikoti nimel ning kõigi rõõmuks jõuluvanale ja kooliperele ette kanti. Oli tantsu, laulu, näitemängu, omaloomingut ja laenatut. Kokkuvõttes üks vahva jõuluhõnguline pärastlõuna, mis algas traditsioonilise ühise lõunasöögiga.

Allpool olevatelt fotodelt on näha, kuidas 1. klassi õpilased kasutavad oma privileegi lugeda jõuluvanale luuletus igaüks isiklikult; neljandikud esitavad särtsakat püramiidikava, mis kõik saalisolijad hoogsalt kaasa elama pani; meil oli kohapeal õnneks olemas atsakas jõulumemm, kes jõuluvanal igati abistas (huvitav, kus see õpetaja Sirje tol õhtul üldse oli?!).

Mõnusat talvevaheaega kõikidele õpilastele!

jhghj