Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

25. märtsil toimus piirkondlik bioloogiaolümpiaad põhikooli õpilastele. Sealt võttis osa 10 kooli ja kokku osales 67 õpilast. Meie koolist osales seal 14 õpilast. 6. klasside arvestuses osales 13 õpilast ning meie kooli kuuendik Ingrid Kuivjõgi saavutas väga tubli 4. koha, Tõnis Reitalu 9. koha ja Maarja-Rebeca Luhtaru 10. koha. 7. klasside arvestuses võttis osa 21 õpilast ning meie kooli seitsmendik Anni Kukkela jagas suurepärast 2.-3. kohta. 8. klasside arvestuses osales 17 õpilast. Meie kooli kaheksandikud Karl Priido Hoogand saavutas suurepärase 3. koha ning Friida Põld 6. koha. 9. klasside arvestuse osales 16 õpilast ning üheksandik Juhan Tuulik jagas suurepärast 1.-2. kohta. Bioloogiaolümpiaadilt võtsid osa ka Sander Kallas, Teele Tarkmees, Tuulika Väli, Kärt Tiitson, Vanessa Vihman, Senna Soome ja Markus Vaha. Neil küll sellel korral ei õnnestunud jõuda esikümne hulka, aga järgmisel aastal on uus võimalus.

Mina olen kõigi oma õpilaste üle väga uhke ning tasa ja targu toimetame edasi.

Õpetaja Sirje Lulla