EKSL jalgpallivõistlused

19. septembril 2013 toimusid EKSL Saaremaa alagrupi  jalgpallivõistlused Salme staadionil. Nii poiste kui ka tütarlaste arvestuses konkureeris 6 kooli, kahes alagrupis. Kõigepealt selgitati omavahel parimad ja seejärel toimus poolfinaal ja finaal.

Noormehed võitsid Kärla ja kaotasid Leisile. Poolfinaalis võideti Valjala ja finaalis kohtuti taas Leisiga. Mõlemal korral tuli tunnistada Leisi võistkonna paremust, seega turniiril II koht. Meeskonnas mängisid Aleks Teller, AntiVäli, Martin Mägi, Robert Suurna, Tenno Kaskmäe, Ott-Kaarel Tõru, Karl- Alder Kuivjõgi, Stiiven Sirgo ja Sander Suurna.

Tüdrukute võistkond sel korral teistele naiskondadele nö sõnaõigust ei andnud.  Kõiki vastaseid võideti kindlalt ja turniiril ülekaalukalt esikoht. Sel korral jäi Lümanda värav puhtaks. Paljud rünnakud lõppesid kindla väravaga ja võistkonna üksmeelne tegutsemine viis sihile.  Alagrupis võideti Kihelkonna, Muhu, poolfinaalis Salme ja finaalis taas Kihelkonna.  Õnnitlused kuuluvad järgmistele õpilastele: Kairi Rakaselg, Marie-Elis Kuivjõgi, Laura-Maria Jõgi, Lisett Nurja, Kristin Himmist, Jaanika Himmist, Laura Toomesoo, Kerli Kask ja Eva Ratas.  Oktoobri alguses  ootab ees vabariiklik finaalturniir, et esindada Saaremaad. Õpilasi treenisid Urve Vakker ja Arli Saar.