Jäljendusvaadendil oli, mida vaadata

Neljapäeval, 7. märtsil toimus Lümanda Majas meie kooli tänavune jäljendusvaadendi konkurss, mille võitjad lähevad edasi maakondlikule võistlusele.

Etteasted olid meeleolukad, kaasahaaravad, detailitäpsed ja emotsionaalsed. Saal oli rahvast täis, sest kaasa elamas olid ka emad-isad ja teised kallid inimesed. Lisaks žüriile said oma lemmikud valida ka publik. Juhtus aga nii, et arvamus parimate osas kattus igas vanuseastmes!

I kooliastmes sai rahvalemmiku tiitli ning žürii poolt edaspipääsupileti maakondlikule konkursile 3. klass (Uurikad “Hülge viga”), II kooliastmes 6. klass (Kalevimehed “Aurik Viljandist”) ning III kooliastmest 7. klass (Verka Serduchka “Dancing Lasha Tumbai”). Kiitust jagus aga kõigile teistelegi osalejatele. Žüriisse kuulusid teenuskeskuse juht Tiia Naagel, külavanem Anni Roost, noorsootöötaja Marie Köster ning mehisema vaate esindajana Kalle Kukk.

Aitäh õhtujuhtidele – Tuuli Tarkmees, Maarja-Rebeca Luhtaru ja Tuulika Väli. Hoiame pöialt, et meie playbacki-staaridel läheb 20. märtsil Kuressaares sama hästi kui kodusel laval!

Fotod: Kristina Tiitson, Janno Tuulik