Kergejõustikuvõistlused Tornimäel

Traditsiooniliselt lõpetab õppeaasta D klassi (2006 ja nooremad) kergejõustikuvõistlus Tornimäel. 25. mail toimunud mõõduvõtul oli osalejate seas 1. ja 2. klasside õpilasi, kes tavaliselt saavad võistluskogemusi ning 3.-4. klasside õpilasi, kes on juba tugevamad tegijad. Võisteldakse viiel alal: kõrguses, kauguses, 60 m ja 300 m jooksudes ning palliviskes. Konkurents oli tihe ja võistlejaid alal 25-50. Meie kooli esindasid 5 tüdrukut ja 6 poissi. Vanessa Vihman, Kärt Tiitson, Friida Põld, Tuulika Väli, Elis Ignatovitš, Rego Laane, Karl Priido Hoogand, Karl Markus Kallas, Kusti Väli, Artur Teller ja Erik Ignatovitš andsid endast parima ja võistlesid hetke võimetekohaselt. Kohti esimese 12 hulgas saavutasid Kärt, Artur ja Erik.

Õpetaja Urve Vakker