Koolivikker

Neljapäeval, 26. novembril toimus maakondlik Koolivikker 2020. See on võistkondlik mälumäng ja kunstitööde loomine. Praegusest keerulisest olukorrast tingituna toimus kogu üritus virtuaalselt.  Mälumängus osalesid Kaur Robin Vaher 5. klassist, Sander Kallas 6. klassist, Karl Priido Hoogand 7. klassist, Markus Vaha 8. klassist ja Marii Silts 9. klassist. Kunstis esindasid meie kooli Ingrid Kuivjõgi ja Emilie Pink 5. klassist, Ane Mona Tarakanova ja Liisa Leana Kanarbik 7. klassist. Nende juhendajaks oli õpetaja Kristina Tiitson. Haridustehnoloog õpetaja Janno Tuulik aitas kogu meeskonda end virtuaalselt nähtavaks-kuuldavaks teha. Kõik osalejad olid väga tublid ja tegid oma tööd hästi. Üldkokkuvõttes saavutas meie kool 4.-5. koha. Oli uus ja huvitav kogemus teha seda võistlust virtuaalselt. Aitäh kõigile tegijatele!

Reet Laht
huvijuht