Kunstikonkurss “Minu kõige kallim”

Ilmar Torni nimeline kunstikonkurss Saaremaa 1.- 4. klassi õpilastele toimus sel aastal teist korda. Eelmise aasta positiivne kogemus innustas ka seekord osalema. Tänavu oli kunstikonkursi teema “Minu kõige kallim”. Meie kooli esindasid sel aastal oma töödega Ingrid Kuivjõgi (2. kl), Emilie Pink (2. kl) ja Kärt Tiitson (4. kl), kes läbisid edukalt koolisisese tiheda konkursisõela. Kunstivõistluse peaauhinna väärikalt žüriilt pälvis Kärt Tiitson oma tööga “Kallite keskel” ning tunnustusena kuulub Kärdile nüüd I. Torni 1970. aastal valminud graafiline leht “Puhkus mere ääres”. Žürii hinnangute alusel sai väga tubli 2. koha Ingrid Kuivjõgi töö “Minu kõige kallim õde”. Emilie Pinki töö “Minu kõige kallim perekond” paistis silma suurepärase kompositsiooni ja värviküllusega. Konkursitöödest on avatud näitus Kuressaare Linnateatris. Kunstiõpetaja Kristina Tiitson tänab kõiki 1.- 4. klassi õpilasi, kes väga heal tasemel loominguga tugevat konkurentsi pakkusid.

Õpetaja Kristina Tiitson