Küünlaümbriste ja patareide jaht

Sel aastal kogusid Eesti lapsed kokku 4 098 213 küünlaümbrist ja 878 639 tühjaks saanud patareid. Kampaanias osales 11 930 last 446 koolist üle Eesti. Kampaanias osalesid ka Lümanda Põhikooli 1.-5. klassi õpilased. Küünlaümbriste kogumises sai parima tulemuse 1. klassi õpilane Joonas Saarela (2723 ümbrist), saavutades Saare maakonnas 1. koha. Talle järgnesid Mia Maastik, Markus Vaha, Artur Teller ja Vanessa Vihman. Patareide kogumises saavutas 5. klassi õpilane Karl Markus Kallas (1657 patareid) maakonnas 1. koha. Usinad patareide kogujad olid ka Vanessa Vihman, Tõnis Reitalu, Artur Teller ja Joonas Saarela. Aitäh kõigile kampaanias osalenud õpilastele. Teie panus Eestimaa puhtana hoidmisel on hindamatu!