Lümanda Põhikool 128!

Kui jõulu- ning aastavahetuspeod on selja taha jäetud, siis on aeg taas kooli tulla, kuid enne tõsisemale tööle asumist, saab siingi pidutsetud, sest kooli sünnipäev vajab tähistamist. Nii ka sel aastal. Aga nagu kombeks, ei tähista me üksnes tantsu-tralli ja tordiga, vaid õpioskuste olümpiaadi stiilis päevaga.

4.-9. klassi õpilased lahendasid ajaloolises koolimajas ühest klassiruumist teise liikudes klassideülestes segavõistkondades põnevaid ülesandeid, mis lõimisid erinevaid õppeaineid. Edu saavutamiseks oli lisaks nutikusele vaja kindlasti tõhusat meeskonnatööd. Kaptenite (Maarian, Johanna, Walter, Jan, Kreete, Anni, Sander, Tuuli, Teele ja Tuulika) juhtimisel läbiti kokku viis töötuba.

1.-3. klassi õpilastel toimus õpioskuste olümpiaad Lümanda Majas, kus tuli sooritada erinevaid väljakutseid pakkuvaid ülesandeid nii keelekojas, mõtlemise tagatoas, loodustoas, osavustoas kui ka liikumistoas. Õpilased olid jagatud viieks rühmaks, mida juhtisid kaptenid Kaspar, Mia-Triin, Liisa, Kaarel Johannes ja Orm Hindrik, kelle töökas meeskond sai lõppkokkuvõttes 1. koha. Hea oli näha, et õpilased arvestasid oma kaaslastega ja aitasid igaühel endast parima anda.

Palju õnne, armas kool!