Spordinädalal võistlesime kergejõustikus

Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile korraldavad alates 2015. aastast iga septembrikuu viimasel nädalal Eestis spordinädalat. Spordinädal on Euroopa Komisjoni algatus, millega soovitakse populariseerida sporti ja liikumisharrastust. Nädala raames toimub ka Euroopa koolispordipäev, mille eestvedajaks on Eesti Koolispordi Liit. Senini toimus igasügisene spordipäev nimega „Reipalt koolipinki”. Nendel liikumispropaganda üritustel on aastaid osalenud ka meie koolipere.

Juba üle poole sajandi, eelmiste kehalise kasvatuse õpetajate poolt ellu kutsutud kergejõustiku mitmevõistlus, toimub kaks korda aastas. Sügisel, peale taas koolitulemist, pole vast sportlik vorm veel kiita, seetõttu toimub võistlus sügisese spordipäeva nime all. Kevadeti selgitame välja kooli meistrid.

Sügisspordipäeva võitjad olid Helina Tarkmeel, Gert Lonks, Kärt Tiitson, Rego Laane, Elsa Põld ja Reiko Ratas. 2.-3. kohale tulid Kaili Lilles, Marii Silts, Mark Lonks, Rando Tarkmeel, Friida Põld, Tuulika Väli, Karl Priido Hoogand, Alari Jõeäär, Karmen Lilles, Ketriin Rääk, Joonas Saarela ja Matthias Kunder.

Õpetaja Urve Vakker