Sportlik sõpruskohtumine Kihelkonnal

Meie kooli 2.-4. klasside esindus kohtus Kihelkonnal oma eakaaslastega Kihelkonna ja Mustjala koolidest. Toimus järjekordne sõpruskohtumine teatevõistlustes ja rahvastepallis. Spordipäeva traditsioon sai alguse 2014. aastal, seega toimus nüüd sõpruskohtumine juba viiendat korda.
Õpilased jagati juhumeetodil pikkusjärjekorras nelja võistkonda ja võistlused võisid alata. “Arbuuside laadimine”, jalgpalli täpsuslöögid ja lõpetuseks rahvastepall. Kõigile autasuks rõõmus meel ja väike õunaamps. Karujärve terviseradade järjehoidja tuletab meelde, et tervise eest hoolitsema peab igaüks ise ja liikumine on selleks parim variant. Sõpruskohtumisel osalesid Vanessa Vihman, Rego Laane, Kärt Tiitson, Hendri Lindau ja Karl Priido Hoogand 4. klassist, Tuulika Väli, Sander Kallas, Artur Teller ja Elis Ignatovitš 3. klassist ning Eke Tarkin, Mia Maastik, Kaur Robin Vaher ja Markus Asuja 2. klassist.

Õpetaja Urve Vakker