Sügisene spordipäev

Kergejõustiku mitmevõistlus ehk sügisene spordipäev toimus sel aastal mitmes etapis. 1.-3. kl võistles  16. septembril ja suuremad mõõtsid võimeid esmaspäeval 22. septembril, suve viimasel päeval. Konkureeriti neljal-viiel alal: 30/60 m ja 600/800 m jooksudes, kaugushüppes, palliviskes ja kolmas kooliaste ka kuulitõukes. Kooli sügisvõistluse võitjad 2014 on: Helina Tarkmeel, Andreas Rae, Kerli Kask, Rando Tarkmeel, Marie-Elis Kuivjõgi ja Tenno KaskmäeTeised kohad hõivasid: Kaili Lilles, Richard Valge, Eva Ratas, Kristo Ninn, Laura-Maria Jõgi ja Stiiven SirgoKolmandaks võistlesid end Kristi Tiitson, Maria Õunap, Eerik Raud, Juhan Tuulik (jagasid 3-4 kohta); Liisu Lilles, Gert Lonks, Lisett Nurja, Karl-Alder Kuivjõgi.

Õp Urve Vakker