Vallavanema vastuvõtul

Rahutus rutus ja raskusi trotsides,
sõkalde hulgast ivasid otsides läheb su tee homsesse. /V.Osila/

Selline on moto tänukirjal, mis anti paljudele maakonna tublidele õppuritele, edukatele kultuuris ja olümpiaadidel. 29. mail toimus vallavanem Mikk Tuisu vastuvõtt ja tänuüritus Kuressaare Kultuurikeskuses.
Saalitäie rahva hulgas olid ka neli meie kooli üheksandikku, kes vabariigis esmakordselt korraldatud ühiskonnaõpetuse meeskonnavõistluse maakonnas võitsid ja märtsi alguses ka vabariiklikus voorus hästi võistlesid. Lümanda kooli esindasid ja vastuvõtul käisid Friida Põld, Vanessa Vihman, Senna Soome, Kärt Tiitson ja õpetaja Urve Vakker. Vallavanemalt saadi tänukiri, meene, šokolaad ja tugev käepigistus. Ja tee homsesse on ühe väikese saavutuse võrra rikkam ja pagas on teadmiste võrra kopsakam.

Urve Vakker
õpetaja